Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 3 людини

Новини

В Джулинському навчально-реабілітаційному центрі проведено превентивні бесіди з учнями щодо необхідності піклуватись про власне здоров`я та безпеку.
Класними керівниками та вихователями проведено бесіди, години спілкування щодо заборони відвідування недобудов, піщаних кар`єрів, як поводитись при знаходженні незнайомих предметів, правила поводження з електроприладами.
Тема безпеки життя дитини невичерпна, вона проводиться постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов`язково знадобляться в майбутньому.

Здоровий спосіб життя, фізична та інтелектуальна активність- запорука благополуччя та процвітання людини.
До Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров`я учні Джулинського навчально-реабілітаційного центру долучились до проведення флешмобу "White card" - Мої найкращі спортивні досягнення.
Основна мета флешмобу "White card"- єднання з міжнародною спільнотою та всією Україною з метою усвідомлення унікальної здатності спорту згуртовувати людей навколо ідей миру, дружби і розвитку. Кожний з нас може показати "білу картку" заради миру і спокою в світі.

З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Коссака- українського композитора, диригента, музикознавця у Джулинському навчально-реабілітаційному центрі було проведено усний журнал "Зламана доля Михайла Коссака", де діти дізналися про життєвий і творчий шлях митця і ще раз переконалися, що радянська влада хотіла зламати дух української пісні.
Але українська культура, традиції житимуть вічно!

В рамках проведення циклу уроків "Міста Героїв. Перемоги України у війні", присвячених звільненню населених пунктів різних регіонів нашої держави від російської окупації в Джулинському навчально-реабілітаційному центрі проведено годину спілкування "Незламні міста України".
Звільнення міст і сіл стало можливим завдяки героїзму українських воїнів, підтримки українського народу, ефективній координації дій Сил безпеки й оборони України, військовій допомозі з боку країн-партнерів, а також свідченням того, що український народ не здається, буде боротися за свою свободу і перемогу.
Все буде Україна! Слава Героям!

Сьогодення ставить перед освітою нові й нові виклики. Сучасній школі необхідні професіонали , які здатні працювати в умовах швидкого зростання обсягів інформації, готові опанувати й упроваджувати інноваційні освітні технології, сприяти розвитку пізнавальних інтересів і творчих здібностей учнів.
В Джулинському навчально-реабілітаційному центрі відбулося засідання педагогічної ради "Атестація - шлях до підвищення професійної компетентності педагогів".
Педагоги поділились своїм досвідом роботи, своїми досягненнями, інноваційними підходами та успішними методиками, що сприяють покращенню якості навчання.
Це засідання стало джерелом натхнення для подальшого професійного зростання та сприяло підвищенню якості освіти в нашому закладі.

Колектив Джулинського навчально-реабілітаційного центру вдячні за надану гуманітарну допомогу (холодильник, морозильна камера, харчові контейнери, кухонне приладдя, іграшки) родині Marianne та Jarmo Koskella зі Швеції.
Вдячні за розуміння наших проблем і таку необхідну нам сьогодні підтримку.
Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею. Бажаємо вам усіляких гараздів, здоров`я, процвітання і побільше тепла на вашому життєвому шляху.
Дякуємо за ваші щирі серця!
Дякуємо за підтримку!

В рамках проведення Всесвітнього тижня грошей у Джулинському навчально-реабілітаційному центрі проведено ряд просвітницьких заходів присвячених фінансовій грамотності школярів. Практичним психологом Олексій Н.В. проведено заняття з елементами тренінгу "Сімейний бюджет. Доходи і витрати сім`ї", заняття "Гном Економ про сімейний бюджет", бесіду "Роль грошей у нашому житті".
Педагогом- організатором Петріянчук Н.О. проведено годину спілкування "Роль грошей у нашому житті".
З молодшими учнями вчитель розвитку мовлення Гембарук Л.П. провела сюжетно-рольову гру " Продавець- покупець". Мета: розвиток навичок критичного мислення, пам`яті, уваги та адаптації в житті, розширили уявлення про назви овочів, фруктів.
Фінансова грамотність є надзвичайно важливою навичкою, яка допомагає кожному з нас ефективно управляти своїми фінансами, зберігати і примножувати свої кошти та забезпечити стабільне майбутнє.

23 березня 2024 року виповнюється 120 років від дня народження Докії Гуменної - української письменниці, емігрантки, учасниці спілки "Плуг" (1931-1932) та об`єднання "Слово" (1954-1997).
Докія Гуменна родом із Жашкова Черкаської області. Літературна діяльність почалася в Україні в середині 20-х років. Літературна спадщина становить понад 30 томів, що ставить письменницю в ряд найплідніших українських письменників у еміграції.
У 20-х роках Докія Гуменна зазнала переслідувань з боку влади через нариси, присвячені колективізації та русифікації, тому змушена була емігрувати до Австрії, США, де продовжувала активну літературну працю.
В Джулинському навчально-реабілітаційному центрі педагогом-організатором Петріянчук Н.О. проведено усний журнал : "Особистість на тлі епохи: Докія Гуменна", під час якого учні ознайомились з життєвим та творчим шляхом письменниці.
Її життєвим девізом стало вистраждане :"Я нічого не боюся, бо ніде не схибила".

Колектив Джулинського навчально-реабілітаційного центру від щирого серця дякує нашим
друзям із США Кіму, Лінді, Наді за допомогу, своєчасну і таку необхідну (холодильник, лавки-дивани) та друзям із Швеції Оресту, Майї за одяг, взуття та гігієнічні засоби.
Дякуємо за розуміння, за доброчесність, чуйність, щирість та підтримку. Радіємо і пишаємось, що такі чуйні, щедрі душею і небайдужі люди є на світі! Бажаємо вам процвітання, добра, благополуччя, гармонії і щастя!

Сьогодні, коли в Україні ведеться повномасштабна війна проти вторгнення російського агресора, коли ситуація в країні є дуже стресовою для дітей, як ніколи підвищується роль освіти у підготовці дітей до дій в надзвичайних ситуаціях.
Кожна дитина почуває себе в безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.
Саме тому в Джулинському навчально-реабілітаційному центрі з 11 до 15 березня 2024 року проведено Тиждень безпеки дитини.
Упродовж тижня педагогами були проведені заходи, направлені на засвоєння і поглиблення знань безпечної поведінки та вироблення практичних навичок у різних ситуаціях.
Вчитель основ здоров`я Липницька О.П. разом із членами ДЮРП "Юні рятувальники" провели вікторину "Безпека пішохода", під час якої діти повторили правила пішоходів та велосипедистів. Також під керівництвом Липницької О. П. та членів дружини діти виготовили аплікації "Пожежна машина", "Вогонь-друг, вогонь-ворог". Педагог-організатор Петріянчук Н.О., вихователі, класні керівники провели з учнями бесіди "Мінна безпека". У ході бесід діти дізнались , що робити, якщо побачили чи знайшли підозрілий предмет, що робити, якщо зайшли на небезпечну територію.
Учні 3-4 класів мали змогу ознайомитись з правилами дорожнього руху, з правилами користування побутовими приладами через перегляд мультфільму з циклу "Уроки тітоньки Сови" на тему "Безпека на дорозі", "Електрика. Побутові прилади".
Вихователями в класах безпеки проведені з вихованцями бесіди, під час яких діти повторили правила дорожнього руху, правила поводження з вогнем, електроприладами, з вибухонебезпечними предметами.
Члени ДЮРП "Юні рятувальники" провели з учнями практичне заняття щодо надання першої медичної допомоги постраждалим.
Класними керівниками, вихователями проведено виховні години за темою "Дотримання правил безпеки життєдіяльності на канікулах - запорука життя і здоров`я".
На завершення тижня в класі безпеки відбулася зустріч учнів з офіцером поліції Владиславом Поліщуком, який ще раз наголосив дітям про дотримання правил дорожнього руху , правил поведінки на весняних канікулах та роздав дітям пам`ятки "Бережіть себе на дорогах".
Проведена виховна робота та отримані знання обов`язково дадуть свої плоди, а саме, допоможуть дітям у разі надзвичайних ситуацій опанувати себе, скористатися отриманими порадами і ні в якому разі не розгубитися, не панікувати, а діяти правильно, стримано, впевнено і рішуче.

Сьогодні День українського добровольця. Свято мужніх і сильних людей! Людей, які свідомо, за покликанням серця у важкий для нашої країни час стали на захист її суверенітету і територіальної цілісності. Добровольці одними з перших долучилися до захисту - тисячі чоловіків і жінок разом із силами оборони втримали країну у найскладніші часи.
З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу до Дня українського добровольця в Джулинському навчально-реабілітаційному центрі проведено ряд заходів.
Педагог-організатор Петріянчук Н.О. з учнями 3-10 класів провела годину спілкування "Український доброволець- взірець патріотизму і мужності". Учні провели зустріч з учасниками бойових дій, нашими односельчанами. Діти щиро подякували захисникам за їх мужність, непохитність, героїзм, патріотизм та вільну Україну. Хвилиною мовчання вшанували полеглих воїнів-добровольців.
Організовано флешмоб "Доброволець - це поклик серця".
Учні та педагоги поклали квіти до меморіальної дошки нашим випускникам Михайлу Ковалю та біля могили Шелесту Олександру. Схиляємо голови в пам`ять про тих добровольців та воїнів, які загинули за Україну.
Дякуємо кожному, хто продовжує боротьбу за незалежність та майбутнє України.
Слава Героям-добровольцям!

З метою формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї, як за національне багатство, виховання в учнів любові до природи рідного краю, а також нетерпиме ставлення до тих, хто завдає шкоди природі в Джулинському навчально-реабілітаційному центрі з 01 березня до 30 квітня 2024 року проводиться екологічний двомісячник "Природа - наш дім, а ми - господарі в нім".
В рамках екологічного двомісячника проводяться просвітницькі заходи. Так, вчителем природознавства Липницькою О.П. з учнями 9-10 класів проведено екологічний урок " Проблеми забруднення навколишнього середовища", у ході якого школярі обговорили екологічні проблеми нашої планети, висловлювали свої думки щодо забруднення та покращення її екологічного стану.
Класним керівником 3 класу Куліковською Л.М. з учнями 3-4 класів проведено годину спілкування "Правила довкілля". Діти перпеглянули мультфільм про шкідливість сміття.
Організовано виставку малюнків "Природа і ми" та виставку плакатів "Збережемо планету".
Учні та педагоги прийняли активну участь в акції "Чисте подвір`я".
Дані екологічні заходи орієнтують дітей до бережливої поведінки в природі, прищепленню почуття дбайливого господаря, а також сприяють формуванню національної свідомості майбутнього громадянина нашої держави.

ПРОЄКТ "ВОНИ МАХАЮТЬ КРИЛАМИ ІЗ НЕБА-

І ПАМ'ЯТЬ ПРО ЇХ ПОДВИГ ОЖИВА"

http://surl.li/rgmyh

http://surl.li/rgmyh

З нагоди відзначення 210-ї річниці із дня народження Тараса Шевченка, з метою вшанування пам`яті поета, виховання патріотизму, поваги і любові до спадщини письменника та традицій рідного краю в Джулинському навчально-реабілітаційному центрі вчителями української літератури Юрченко В.А. та Герасимчук Г.Є. в період з 04 до 09 березня були проведені Шевченківські дні "Великий син великого народу".
Упродовж тижня учні здійснили цікаву й пізнавальну подорож життєвим і творчим шляхом генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.
Були організовані виставки "Співець людини, волі й України", "Його слова- його велична пісня". З учнями 3-10 класів організовано літературну мандрівку "Кобзарева струна не вмирає, у безсмертя шляхи проложила", під час якої школярі ознайомилися з деякими мало відомими фактами з біографії Кобзаря.
Оформлено книжково-ілюстративну виставку "Наш Кобзар". Діти активно малювали ілюстрації до творів Шевченка.
На завершення тижня учні декламували свої улюблені поезії Шевченка. Школярі передали глибину Шевченкового слова, артистично відобразили настрої ліричних героїв.
Тарас Шевченко завжди залишається у серцях українців прикладом любові до свого народу, Батьківщини. Він учить нас вивчати історію рідного краю, шанувати героїв, завжди бути готовими до боротьби за щасливе майбутнє, за справедливість, за честь України.
Слова Кобзаря зараз звучать із новою актуальністю і силою. У них ми знаходимо відповіді на питання, що нас хвилюють.
Тож читаймо твори Тараса Шевченка і бережімо його заповіти!

"Візьми з собою мою пісню- я в неї щастя наспівав"
В.Івасюк
Володимир Івасюк- український композитор, поет, Герой України(2009, посмертно). Один із основоположників української естрадної музики. Автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні.
З нагоди відзначення 75-річчя із дня народження Володимира Івасюка в Джулинському НРЦ вчителем музичного мистецтва Юрченко В.А. та педагогом-організатором Петріянчук Н.О. проведено з учнями 3-10 класів усний журнал "Незабутній Володимир Івасюк". Учні ознайомились із життєвим і творчим шляхом поета і композитора, автора знаменитих українських хітів, які стали класикою: "Червона рута", "Водограй", "Я піду в далекі гори", "Балада про мальви". Діти отримали насолоду від поетичного слова, пісенного виконання, по-новому побачили красу та велич рідного краю.

День кримського спротиву російській окупації - пам`ятна дата на річницю проведення мітингу кримських татар та українців у м. Севастополі на підтримку територіальної цілісності України. 26 лютого 2014 р. у Севастополі відбувся мітинг кримських татар на підтримку територіальної цілісності України та проти проведення позачергової сесії Верховної Ради Криму.
26 лютого 2020 року Президент Володимир Зеленський заявив про підписання указу про встановлення 26 лютого в Україні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, як щорічної пам`ятної дати.
Сьогодні ми відзначаємо 10 річницю спротиву Криму. Це важлива подія в нашій історії, в історії незалежної України. Боротьба за деокупацію півострова і відновлення історичної справедливості триває й досі як на міжнародному рівні, так і на фронтах російсько-української війни.
Так, в Джулинському навчально-реабілітаційному центрі проведено педагогом-організатором Петріянчук Н.О. усний журнал "Нескорений Крим" та перегляд документального фільму "Мій Крим".
Ми віримо, ми знаємо, ми впевнені, що Крим- це Україна, Крим наш!

10 років тому, в лютому 2014 року, російська федерація розв`язала війну проти України. Ворог окупував АР Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей. Так, 20 лютого 2014 року розпочалася сучасна російсько-українська війна. Широкомасштабне вторгнення росіїі в Україну 24 лютого 2022 року принесло війну на всю територію нашої держави. Метою російської агресії є не просто загарбання територій, а знищення нашої національної ідентичності, геноцид українського народу.
Ми, українці, тримаємо оборону й демонструємо волю перемогти ворога, чим доводимо спроможність протистояти російській віськовій агресії, ми об`єднали зусилля у лавах ЗСУ, Національної гвардії України, масового волонтерського руху, а також на дипломатичному, інформаційному, історичному та інших фронтах.
До 10 річниці початку російської агресії проти України у Джулинському навчально-реабілітаційному центрі педагогом-організатором проведено годину спілкування "Україна- нація незламних!". У 3 класі класним керівником Куліковською Л.М. проведено інформаційну хвилину "Вистояли-переможемо!".
Хвилиною Пам`яті, хвилиною мовчання вшанували вічну пам`ять тих, хто віддав своє життя, відстоюючи ідеали миру, добра, справедливості. У глибокій скорботі згадали тих, хто загинув за нашу Україну, хто зараз своїм життям виборює незалежність, цілісність нашої України, її мир і спокій, пом`янули всіх мирних людей, які загинули під час повномасштабного вторгнення.
Ми ніколи не забудемо, ніколи на пробачимо!
Ми віримо, що Україна буде! Що все буде Україна! Україна переможе!
Ми пишаємось тим, що ми українці!
Слава Україні!

Національна культура України багата на талановитих митців, які своїм творчим доробком збагачують світову спадщину. Один із таких видатних художників - Панко Федір Савич, відомий своїми унікальними творами Петриківського розпису.
21 лютого 2024 року виповнюється 100 років від дня народження Федора Савича Панка- майстра Петриківського розпису, педагога, члена Національної спілки художників України, заслуженого майстра народної творчості України. Ф.Панку вдалося творчо переосмислити традицію Петриківського розпису у контексті українського мистецтва. Окрім традиційних орнаментальних мотивів, він утвердив жанр портрету в Петриківському розписі, наполягаючи на його графічному трактуванні, серед яких - численні портрети Тараса Шевченка. Майстер працював в жанрі декоративного пейзажу та створював сюжетні композиції, використовуючи засоби виразності Петриківського розпису.
В Джулиському навчально-реабілітаційному центрі на уроках образотворчого мистецтва у 7 класі (вч.Липницька О.П.) та в 4 класі (вч.Трачук м.І.) діти ознайомились із творчістю художника.
Учні створювали візерунки з елементів Петриківського розпису, вчилися володіти такими мазками, як "гребінчик", "зернятко", "горішок", "перехідний мазок".

11 лютого виповнилося 110 років із дня народження Лариси Письменної (1914-1992), письменниці, казкарки. Педагог-організатор Петріянчук Н.О. ознайомила учнів Джулинського навчально- реабілітаційного центру із творчістю письменниці.
Читали та переказували казки- все це стимулює інтерес, спостережливість, уяву, здатність до співпереживання, оцінювати вчинки героїв, виховувати прагнення до добра і справедливості. Адже саме казка якнайкраще активізує дитячу уяву і творчість, служить зразком зв`язної розповіді і літературної мови, джерелом образів і сюжетів.